Yardım Konuları

TUS sektörünün orijinal format WhatsApp grubu olan Tusmeslek yeni döneme avantajlı Full WhatsApp paketiyle başlıyor. İlk olarak video vaka, büyük tekrar grubu ve son tekrar grubu isimleriyle 3 ayrı paket olarak satılan Tusmeslek WhatsApp hizmetleri birlikte FULL WHATSAPP’ın içinde olacak! FULL WHATSAPP neler içerir:9 kasımdan TUS’a kadar motivasyon paylaşımları ve mobil uygulama üzerinden bilgi akışı. Sizi konu da boğmayan özet tusmeslek içeriği! Güncel 2020 WhatsApp içeriğinin yanı sıra video vaka çözümleri de erişiminize açılacak. Böylece gruba paralel olarak sistemeki vakaları da izleyebileceksiniz!Paketi toplam 790 TL olarak uyguluyoruz. Websitemizden paketi 3D secure online ödemeyle kredi kartına taksit yaparak da alabilirsiniz.
İçeriklerimizi mobil uygulama üzerinden boş zamanınızı değerlendirebilecek şekilde kullanmanıza olanak sağlıyoruz. TML mobil uygulaması ile bilgiler karşınıza çıktığından bilgileri ne kadar bildiğinizi 1 den 3 e kadar derecelendirebiliyorsunuz. Uygulama her gün size daha az bildiklerinizi daha sık karşınıza çıkartacak şekilde yeni görevler düzenliyor ve her seferinde sizden yeniden bilgiyi ne kadar bildiğinizi puanlamanızı istiyor böylece bilmediklerinizi öğretene kadar yakanızı bırakmıyoruz. Ayrıca görsel kartlar ile pratik bir öğrenme deneyimi sağlıyoruz.
Hayır WhatsApp hizmeti bir grup hizmetidir bireysel danışmanlık içermez
Abonelik almak için

Ücret: 790 TL
Hizmet Başlangıcı: 9 Kasım
Hizmet bitimi: 2021 Şubat TUS’a kadar hizmetiniz sürecek
www.tmlegitim.com adresine üye olup paketler seçeceğinden danışmanlık sekmesinden tusmeslek full WhatsApp a ulaşıp abone olabilirsiniz